Wasze opinie

Jak to po paru latach związku, w łóżku zaczęło wiać nudą… Wtedy TŻ zaproponował, że kupi mi jakieś zabawki erotyczne. Nie byłam zbyt dobrze nastawiona, bo wibrusy kojarzyły mi się z wulgarnymi wystawami sexshopów. TŻ kupił nam wibrator dla par We-Vibe 3, który totalnie zaskoczył mnie wyglądem. Ale co tam wygląd, atmosfera w sypialni podkręciła się na maxa! Polecam wszystkim ten wibrator.

Gosia87

Kupując wibrusa Fun Factory G4 Tiger bałam się, że cały akademik będzie słyszał, jak to robię… Ale jest super cichy i dyskretny, a co najważniejsze dociera tam gdzie trzeba ;)

MaryNary

Moja żona zawsze miała problemy z orgazmem. Stosowaliśmy różne środki, aż w końcu przeczytałem w necie, że powinna zacząć się masturbować. Jest elegancką kobietą, więc kupiłem jej Lelo Gigi 2, wibrator do masażu punktu G. Oszalała z rozkoszy…

Janusz_K

Wibratory dla par są super! Uratowały nasz sex, kiedy zaczęło się psuć.

agatek

Któregoś wieczoru moja dziewczyna wręczyła mi urodzinowy prezent. Wkurzyłem się trochę, gdy zobaczyłem wibrator analny (Nexus Revo 2), ale skutecznie mnie zachęciła, żebyśmy spróbowali ;-). Ciekawe uczucie ;-).

mareXki

Mam już dwa wibruski ;). Jeden Vibe Therapy Sutra i drugi Lelo Mia 2. Mia jest super, biorę ją na wyjazdy, bo nikt się nie domyśli, do czego służy (wygląda jak szminka).

kasiula653

Jak zerwał ze mną chłopak, kupiłam sobie na pocieszenie wibrator. Miałam ograniczony budżet, więc na początek kupiłam sobie wersję mini ;-) Na moje potrzeby wystarczy, ale niedługo inwestuję w coś większego :).

JoAnna