Wibratory

Jesteś znudzona swoim życiem erotycznym? Mamy na to radę! Sprawdź naszą bogatą ofertę wibratorów i znajdź coś dla siebie. Oferta zawiera wibratory tradycyjne oraz takie, które możesz użyć podczas seksu ze swoim partnerem - tzw. wibrator dla par. Dzięki naszym wibratorom jakość Twojego życia erotycznego drastycznie wzrośnie.100% gwarancji na
podniesienie jakości
Twojego
życia erotycznego!

OpinieJak to po paru latach związku, w łóżku zaczęło wiać nudą… Wtedy TŻ zaproponował, że kupi mi jakieś zabawki erotyczne. Nie byłam zbyt dobrze nastawiona, bo wibrusy kojarzyły mi się z wulgarnymi wystawami sexshopów. TŻ kupił nam wibrator dla par We-Vibe 3, który totalnie zaskoczył mnie wyglądem. Ale co tam wygląd, atmosfera w sypialni podkręciła się na maxa! Polecam wszystkim ten wibrator.

Gosia87Kupując wibrusa Fun Factory G4 Tiger bałam się, że cały akademik będzie słyszał, jak to robię… Ale jest super cichy i dyskretny, a co najważniejsze dociera tam gdzie trzeba ;)

MaryNaryMoja żona zawsze miała problemy z orgazmem. Stosowaliśmy różne środki, aż w końcu przeczytałem w necie, że powinna zacząć się masturbować. Jest elegancką kobietą, więc kupiłem jej Lelo Gigi 2, wibrator do masażu punktu G. Oszalała z rozkoszy…

Janusz_KWibratory dla par są super! Uratowały nasz sex, kiedy zaczęło się psuć.

agatekKtóregoś wieczoru moja dziewczyna wręczyła mi urodzinowy prezent. Wkurzyłem się trochę, gdy zobaczyłem wibrator analny (Nexus Revo 2), ale skutecznie mnie zachęciła, żebyśmy spróbowali ;-). Ciekawe uczucie ;-).

mareXkiMam już dwa wibruski ;). Jeden Vibe Therapy Sutra i drugi Lelo Mia 2. Mia jest super, biorę ją na wyjazdy, bo nikt się nie domyśli, do czego służy (wygląda jak szminka).

kasiula653Jak zerwał ze mną chłopak, kupiłam sobie na pocieszenie wibrator. Miałam ograniczony budżet, więc na początek kupiłam sobie wersję mini ;-) Na moje potrzeby wystarczy, ale niedługo inwestuję w coś większego :).

JoAnna