Działanie 

Producenci akcesoriów erotycznych dbają o to, aby nawet najmniejsze szczegóły w konstrukcji i wyglądzie wibratora dokładały się do spektrum doznań, które mogą dostarczyć Ci te gadżety. W związku z tym te zabawki erotyczne są zaprojektowane w taki sposób, żeby wibracje docierały do najczulszych stref erogennych, a ich moc odpowiadała potrzebom użytkowniczki. Jednak ile kobiet, tyle gustów - dlatego w ofercie sklepów z zabawkami erotycznymi znajduje się wiele rodzajów wibratorów.

Większości kobiet odpowiadać będzie stymulacja oferowana przez wibratory łechtaczkowe. Takie masażery są niezwykle dyskretne, a ich wyszukany kształt przywodzi na myśl raczej małą dekorację sypialni niż zabawkę erotyczną. Ponieważ orgazm łechtaczkowy jest najłatwiejszy do osiągnięcia, z pewnością będziesz zadowolona z doznań dostarczonych przez jeden z eleganckich masażerów. Ich wibracje nie są tak silne, jak te w tradycyjnych wibratorach, ponieważ są dostosowane do wrażliwości łechtaczki i zewnętrznych stref erogennych. Masażery łechtaczki wygodnie leżą w dłoni i nadają się do zabawy w pojedynkę lub w parze.

Zwolenniczkom tradycyjnej penetracji spodobają się klasyczne wibratory o podłużnym kształcie. Są największą grupą zabawek erotycznych i z pewnością znajdziesz wśród nich coś, co odpowiada Twoim najskrytszym pragnieniom. Dla początkujących użytkowniczek przeznaczone są wibratory mini, które dostarczają intensywnych doznań pomimo niepozornych rozmiarów. Pośród wibratorów o fallicznym kształcie można znaleźć masażery do stymulacji punktu G, które dostarczają bardzo intensywnych orgazmów. Cechuje je zagięta końcówka, w której znajduje się wibrujący silniczek. Na szczególną uwagę zasługują wibratory do podwójnej stymulacji, takie jak np. bardzo elegancki model LELO SORAYA. Ich cechą charakterystyczną jest kształt nazywany często przez użytkowniczki “króliczkiem”. Spodoba się on przede wszystkim paniom, które doceniają zarówno penetrację, jak i jednoczesne pieszczoty łechtaczki.